Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 30.11.2009, 17:01

czemu tak jest? kurde. tylu fajnych zawodnikow szukalem, i wiekszosc tak wyglada..


Edit:
Zawsze moglo byc lepiej, ale jestem dumny ze swojej druzyny. ;D
http://pl.tinypic.com/r/k3t5wz/6

Ostatnio edytowane przez Al_29 : 30.11.2009 o godz. 18:58.

Odpowiedz cytując