Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.11.2009, 16:57
Szkoda, że Marcelo złapał kartki... Brożki powinny nie występować już w tej rundzie... Paweł kontuzja, Piotrek pyskówka. Nasza linia defensywna jest zdziesiątkowana :( na Ruch postawić na taką "11" Pawełek-Burliga, Jop, Diaz, Alvarez-Kirm, Cantoro, Jirsak, Ćwielong-Małecki, Boguski

A na ławce tacy zawodnicy jak: Cebanu-Czekaj, Rajfur,Chrapek, Leszczak, Rado, Jania

Cantoro musi wspomagać środkowych obrońców, Jirsak powinien grać blisko Straki. Jeśli prowadzilibyśmy 2 bramkami to jak najszybciej zmienić Boguskiego (trzeba go powoli wprowadzać do drużyny...) Ktoś wie kiedy do drużyny wrócą Singlar, Głowacki, Gołoś, Sobolewski, Garguła

dzięki Peroslaw88
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 30.11.2009 o godz. 17:46.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując