|
Mam pytanie odnośnie kamer na skrzyżowaniach w krk:
Wczoraj koło 20 skręcałem z Nowohuckiej w Wielicką, przejeżdżając na "późnym zielonym" i w momencie robienia łuku w lewo coś mi mocno błysnęło po oczach. Tam jest taka oczojebna reklama na jakimś kiosku, która cały czas błyska. Teraz nie wiem czy to ta reklama tak dała po oczach, czy mam się spodziewać listu ze zdjęciem...
Miał ktoś tam jakieś przygody? Wiadomo o mandatach ze zdjęć z tego skrzyżowania?
"Cała gra polega na tem, iżby piłkę, bez dotykania się jej ręką, za pomocą zgrabnych kopnięć wpędzić w bramę nieprzyjacielską"
|