Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3495
Stary 30.11.2009, 14:22
Nergal napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle to dlaczego Radovic miał okazje pląsać po boisku i raczyć nas efektownymi padami kiedy tylko poczuł lędzwia rywala na pośladkach? Przecież we czwartek posiedzenie miał WD a za taki łokieć jak tydzień temu całkiem nie dawno inny piłkarz został zdyskwalifikowany na 2 mecze.
Sędzia dając mu we wspomnianym meczu żółtą karktę, nałożył na niego karę. Zawodnik nie może być karany 2 razy za to samo przewinienie ....(przynajmniej tak mi sie wydaję)

To czy kara była adekwatna do czynu to już osobny temat, ale do WL się niestety nie można doczepić.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując