Nergal napisał(a):

|
A tak w ogóle to dlaczego Radovic miał okazje pląsać po boisku i raczyć nas efektownymi padami kiedy tylko poczuł lędzwia rywala na pośladkach? Przecież we czwartek posiedzenie miał WD a za taki łokieć jak tydzień temu całkiem nie dawno inny piłkarz został zdyskwalifikowany na 2 mecze.
|
Sędzia dając mu we wspomnianym meczu żółtą karktę, nałożył na niego karę. Zawodnik nie może być karany 2 razy za to samo przewinienie ....(przynajmniej tak mi sie wydaję)
To czy kara była adekwatna do czynu to już osobny temat, ale do WL się niestety nie można doczepić.