Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3878
Stary 30.11.2009, 14:00
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niektorzy zapomnieli, ze gramy caly sezon na wyjezdzie (...)
Ktoś tu rzucił "gramy sezon na wyjeździe" i od razu zostało podchwycone.
To jest zwykła, nieuzasadniona wymówka.
W Sosnowcu na wyjeździe to graja drużyny przeciwne, za którymi nie jeżdżą kibice. Jedyna zmiana to taka, że przeciwko sobie maja 2 a nie 20 tysiecy ryczących kibiców Wisły w związku z czym nie są posrani od razu po wejsciu na stadion.
Niemniej przewaga naszych piłkarzy w kazdej formacji jest wyraźna i nawet gdybyśmy grali w Łososinie Dolnej nie powinno to mieć żadnego znaczenia że nie na Reymonta.
Tylko trzeba biegać i grać piłką.

Jedyne mecze, w których brak Reymonta może mieć znaczenie to z Legią i Lechem gdzie.
Ale jak widac na przykładzie Legii i Craxy przepier.alamy nie dlatego, że gramy w Sosnowcu, tylko dlatego, że nie gramy w piłkę i nie biegamy.
Odpowiedz cytując