Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 30.11.2009, 11:15
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Identyczna sytuacja miała przecież miejsce niemal rok temu. Ok. początków rundy wiosennej doznał tej nieszczęsnej kontuzji kolana i wydawało się że bez niego drużyna nie będzie w stanie wygrywać spotkań. Tymczasem stało się odwrotnie, ciężar ten wzięli na siebie inni.

Tak więc, Paweł Brożek nie jest niezastąpiony.
a na dodatek, mimo mojego szacunku dla niego, blokuje drużynę...
strasznie nie znoszę tego jego machania łapami po nieudanej akcji...
Odpowiedz cytując