mozdzierz napisał(a):

Identyczna sytuacja miała przecież miejsce niemal rok temu. Ok. początków rundy wiosennej doznał tej nieszczęsnej kontuzji kolana i wydawało się że bez niego drużyna nie będzie w stanie wygrywać spotkań. Tymczasem stało się odwrotnie, ciężar ten wzięli na siebie inni.
Tak więc, Paweł Brożek nie jest niezastąpiony.
|
a na dodatek, mimo mojego szacunku dla niego, blokuje drużynę...
strasznie nie znoszę tego jego machania łapami po nieudanej akcji...