Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3690
Stary 30.11.2009, 01:28
Nie ma co robic z tego incydentu jakiejs afery. Na swiecie co tydzien zdarza sie mnostwo sytuacji, ze zawodnik obraza sie na trenera, bo ten go zmienia, nie podaje mu reki czy np. kopie ze zlosci bidon. Po paru dniach sprawy nie ma. Skorza postapil slusznie, a teraz panowie powinni w dwoch slowach zakonczyc temat i do niego juz nie wracac. Akurat Piotrek Brozek jest zawodnikiem, ktory ma rowno w glowie i nie traktowalbym jego zachowania przesadnie, ot emocje, po skiksowanym zagraniu, kazdemu nerwy moga puscic. Byleby pozniej umiec przeprosic i starac sie nie powtarzac takich zachowan.