Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3482
Stary 29.11.2009, 22:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnia prawdopodnie najwiekszy spisek w historii swiatowego futbolu.

(było klosa w latach młodosci ogladać z grupenfuhrerem Wolfem)
To dopisz gości z "Szybkiej piłki".
Oni też stwierdzili, że pan M. sędziował pod Legię.

Gdyby tu chodziło o pojedyncze pomyłki, jak to chcą przedstawić koledzy z Warszawy - wówczas rozumiem, można by się było z tego śmiać. Tak nie było, sędzia swoimi decyzjami przez cały mecz forował Legię.

Jednak rozumiem was - o wiele łatwiej wam dyskutować z tym, co sami wyczytaliście w naszych postach niż z ich faktyczną zawartością.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując