0 22 napisał(a):

Wyjaśnia prawdopodnie najwiekszy spisek w historii swiatowego futbolu.
(było klosa w latach młodosci ogladać z grupenfuhrerem Wolfem)
|
To dopisz gości z "Szybkiej piłki".
Oni też stwierdzili, że pan M. sędziował pod Legię.
Gdyby tu chodziło o pojedyncze pomyłki, jak to chcą przedstawić koledzy z Warszawy - wówczas rozumiem, można by się było z tego śmiać. Tak nie było, sędzia swoimi decyzjami przez cały mecz forował Legię.
Jednak rozumiem was - o wiele łatwiej wam dyskutować z tym, co sami wyczytaliście w naszych postach niż z ich faktyczną zawartością.