Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 29.11.2009, 22:51
****a, co za dzień. Nie dość, że zaspałem na wyjazd, to jeszcze puściłem kupon (na lekkiej nieświadomce ) z trzema zdarzeniami, z których żadnego nie trafiłem Wstałem o 14:30 i myślałem, że jest nie wiem- 9 może 10 Cóż, Andrzejki


Na noc dwie jedynki w nhl.


Edit: No, byłem blisko.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 30.11.2009 o godz. 07:56.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując