Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3852
Stary 29.11.2009, 21:29
Co do Brożka Piotra. Powienien być wystawiony na listę transferową jako pierwszy z ogłoszniem tego w prasie, z wyraźnym sygnałem,że albo sobie znajdzie pracodawdę lub wykupi kontrakt bo u nas nawet w ME nie zagra. Byłby to milowy krok do naprawy gangreny która nas żżera od niepamiętnych czasów,że to kopacz mówi jak ma być. I w tym momencie nie interesuje mnie czy Skorża jest słabym czy beznadziejnym trenerem,czy jest dobrym motywatorem czy nie. Kopacze mają go słuchać i wykonywać polecenia bez szemrania. Jesli nie potrafi taki Brożek wykonać tego co mu trener mówi,to wywalić z klubu bo za słaby widocznie. Na co nam taki leszcz? A za pyszczenie to odsunąć od kadry,bo to są już jawne kpiny. Reasumując chciałbym aby dzisiejszy występ był ostatnim Brożka w barwach Wisły na jakimkolwiek szczeblu. I jak najdalej od młodziez bo jeszcze się od niego chamstwa nauczą,a nie gry,bo tego to on za dobrze nie umię. Przyuczony kopacz na lewą obronę.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.11.2009 o godz. 21:31.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując