Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3678
Stary 29.11.2009, 20:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Kirm dziś dobitnie skomentował słowa skierowane do niego przez Skorżę o rzekomym braku umiejętności. Jak jemu brak umiejętności na polską ekstraklasę, to co w niej robi 90% pozostałych piłkarzy!?
No nie popadajmy w zachwyt po jego jednym (moze drugim - Levadia) dobrym meczu.

Jak narazie to nie pokazywał nic poza szereg. Zgodze się natomiast co do "pozostałych piłkarzy".

Miejmy nadzieje że te bramki dziś pozwola Kirmowi uwierzyc w siebie i będzie cześciej brał gre na siebie. Bo naprawde nam jest ktos taki potrzebny.. i miejmy nadzieje ze to dopiero początek strzelania Andraża.

Ale bramka naprawde cudna.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."