wolfy napisał(a):

|
Myślę, że Kirm dziś dobitnie skomentował słowa skierowane do niego przez Skorżę o rzekomym braku umiejętności. Jak jemu brak umiejętności na polską ekstraklasę, to co w niej robi 90% pozostałych piłkarzy!?
|
No nie popadajmy w zachwyt po jego jednym (moze drugim - Levadia) dobrym meczu.
Jak narazie to nie pokazywał nic poza szereg. Zgodze się natomiast co do "pozostałych piłkarzy".
Miejmy nadzieje że te bramki dziś pozwola Kirmowi uwierzyc w siebie i będzie cześciej brał gre na siebie. Bo naprawde nam jest ktos taki potrzebny.. i miejmy nadzieje ze to dopiero początek strzelania Andraża.
Ale bramka naprawde cudna.