|
Najlepszy forumowicz: siara! za aukcje charytatywne
Miss forum: Agnieszka
Mister forum: fcz1985 (choć ma paskudny charakter)
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
Żartowniś: gigant, pio
Najmądrzejsze posty: masa ludzi, którzy niestety się od tego forum odwracają z dosyć oczywistych względów. Smutne...
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi (wielka szkoda)
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: lista spora, ale przede wszystkim mathouse, pysio, DejmianVII, pirat.z.karaibow...
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): zdecydowanie przegranie najważniejszych meczów w sezonie: Levadia,Lech, Legia i Pejsy
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): mistrz 2009 i dywan na derbach
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): luk02!!!!
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post: do wszystkich 4 powyższych kategorii: nie pamiętam konkretnego, w każdej z kategorii parę by się znalazło, trudno wybrać najlepszy...
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): mathouse
Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu, mądrze uzasadnia poczynania na forum i sprawiedliwy
Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam kosy z modami
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji" - ale czy najlepszy? raczej kwestia, że inne są bardzo słabe..
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie):
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): RWD!!, fcz1985, swego czasu emsi
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): nigdy wiecej Sosnowca!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 01.12.2009 o godz. 13:36.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
|