Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2009, 20:42
Najlepszy forumowicz: siara! za aukcje charytatywne

Miss forum: Agnieszka

Mister forum: fcz1985 (choć ma paskudny charakter)

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: gigant, pio

Najmądrzejsze posty: masa ludzi, którzy niestety się od tego forum odwracają z dosyć oczywistych względów. Smutne...

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi (wielka szkoda)

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: lista spora, ale przede wszystkim mathouse, pysio, DejmianVII, pirat.z.karaibow...

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): zdecydowanie przegranie najważniejszych meczów w sezonie: Levadia,Lech, Legia i Pejsy

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): mistrz 2009 i dywan na derbach

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): luk02!!!!

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post: do wszystkich 4 powyższych kategorii: nie pamiętam konkretnego, w każdej z kategorii parę by się znalazło, trudno wybrać najlepszy...

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): mathouse

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu, mądrze uzasadnia poczynania na forum i sprawiedliwy

Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam kosy z modami

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji" - ale czy najlepszy? raczej kwestia, że inne są bardzo słabe..

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): RWD!!, fcz1985, swego czasu emsi

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): nigdy wiecej Sosnowca!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 01.12.2009 o godz. 13:36.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując