gigant napisał(a):

Będąc tyle czasu na forum, powinieneś wiedzieć, że ignoruje się wpisy głupków chcących na siłę zaistnieć.
Brakło jednego wiatraka i Kirm strzelił dwie bramki. Gdyby brakło drugiego strzeliłby następne dwie.
Macieju Skorżo nie idź tą drogą, nie bój się stawiać na młodych, bo Ty niedługo odejdziesz, a nam zostaną następcy Twoich ponoć "niezastąpionych".
|
niestety obawiam się że pan MS nie zareaguje ...