Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 29.11.2009, 18:28
Piotrus Brozek napisał(a):
Dla mnie tej sytuacji po prostu nie ma. Nie powiedziałem nic takiego, aby obrazić trenera. Po prostu straciłem piłkę i powiedziałem, że każdemu może się zdarzyć strata - tłumaczy "Pietia".
Problem polega na tym, ze jemu takie bezmyslne zagrania i straty zdarzaja sie w kazdym meczu i na dodatek ten rozkapryszeniec za kazdym razem wyskakuje na kogos "z pyskiem" - jak nie na trenera, to na sedziego albo kolegow z druzyny.

Prawda jest taka, ze ten gosc wszystko zawdziecza Skorzy, ktory zrobil z niego obronce i mimo wielu kiepskich wystepow obdarzyl zaufaniem, bo jak pamietamy wczesniej byl pomocnikiem i to beznadziejnym zreszta. Dlatego spodziewalem sie uslyszec po meczu z jego ust przeprosin w kierunku trenera, ale jak widac zero pokory u pana blizniaka.
Odpowiedz cytując