|
daj spokój, Markus, zaślepionym warszawiakom trudno cokolwiek tłumaczyć..
Oni są niewinni.
Za dawnych czasów popularne było (sarkastyczne) powiedzenie: "Jestem niewinny jak Związek Radziecki".
Tearz proponuję:
"niewinny jak piłkarz Legii"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|