Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16662
Stary 29.11.2009, 17:03
tofik napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony cieszy mnie, że Skorża go odesłał. Ale z drugiej martwi, że nasz sztab szkoleniowy wydał kurczakowi Moretto pozytywną opinię

Sprawa jest jasna. Na pewno odesłali już kilku dobrych bramkarzy.W końcu Skorża powinien dyletanta Kazimierskiego usunąc i nie polegać na jego opinii. Wtedy jak za dotknięciem magicznej różdżki znajdziemy tego, kogo szukamy. Jestem pewien.
Widziales goscia na 2 filmikach na youtube i jeczysz na jego temat jakby ci matke zabil. Kazdy widzialby go w Wisle tylko jeden talent sie znajdzie i wiecznie mu cos nie pasuje.
Odpowiedz cytując