tofik napisał(a):

Z jednej strony cieszy mnie, że Skorża go odesłał. Ale z drugiej martwi, że nasz sztab szkoleniowy wydał kurczakowi Moretto pozytywną opinię 
Sprawa jest jasna. Na pewno odesłali już kilku dobrych bramkarzy.W końcu Skorża powinien dyletanta Kazimierskiego usunąc i nie polegać na jego opinii. Wtedy jak za dotknięciem magicznej różdżki znajdziemy tego, kogo szukamy. Jestem pewien.
|
Widziales goscia na 2 filmikach na youtube i jeczysz na jego temat jakby ci matke zabil. Kazdy widzialby go w Wisle tylko jeden talent sie znajdzie i wiecznie mu cos nie pasuje.