Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 29.11.2009, 17:00
Pierwsza połowa całkiem całkiem (oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy z prezentującą pierwszoligowy poziom Odrą). W końcu 3 pkt. Drugi gol Kirma - palce lizać.
Po przerwie było już gorzej. Minimalizm totalny - bo przecież prowadzimy 3-0 i mecz się już skończył
W końcówce znowu dekoncentracja i niewiele brakowało, a mielibyśmy taką samą nerwówkę, jak na Koronie.
Odpowiedz cytując