Z jednej strony cieszy mnie, że Skorża go odesłał. Ale z drugiej martwi, że nasz sztab szkoleniowy wydał kurczakowi Moretto pozytywną opinię
Sprawa jest jasna. Na pewno odesłali już kilku dobrych bramkarzy.W końcu Skorża powinien dyletanta Kazimierskiego usunąc i nie polegać na jego opinii. Wtedy jak za dotknięciem magicznej różdżki znajdziemy tego, kogo szukamy. Jestem pewien.