|
Na goraco pozytywy i negatywy zwiazane z tym meczem:
pozytywy
- wygrana
- Malecki
- Kirm
- calkowite odstawienie Lobo
- wywalenie pyskujacego Brozka
negatywy
- Cwielong
- Jop
- Piotr Brozek (slaba gra + zachowanie)
- przegrana druga polowa (Skorza : "dajmy im pograc")
- sedzia mylacy sie tylko w jedna strone (jak wczoraj)
- zenada w wykonaniu forumowych legionistow i ich marne insynuacje z rzekoma czerwienia dla Jopa
|