Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 29.11.2009, 16:53
Na goraco pozytywy i negatywy zwiazane z tym meczem:

pozytywy

- wygrana
- Malecki
- Kirm
- calkowite odstawienie Lobo
- wywalenie pyskujacego Brozka

negatywy

- Cwielong
- Jop
- Piotr Brozek (slaba gra + zachowanie)
- przegrana druga polowa (Skorza : "dajmy im pograc")
- sedzia mylacy sie tylko w jedna strone (jak wczoraj)
- zenada w wykonaniu forumowych legionistow i ich marne insynuacje z rzekoma czerwienia dla Jopa
Odpowiedz cytując