Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 29.11.2009, 16:50
I ****a kolejny mecz w ktorym zamiast dobic to ****a dostajemy bramke i gramy taka kiche ze sie zyc nie chce. Sedzia tez zajebisty gwizdzac 3spalone ktorych nie bylo w akcjach po ktorych pewnie by co wpadlo. Chociaz Cwielong- i wszystko jasne.. Jak przy stanie 0-0 mialem w dupie i nie przejmowalem sie ani troche tak po meczu wygranym 3-1 jestem megaw****iony. Mecz jak wiekszosc dotychczas,tyle ze wygrany. Nie ma to jak strzelic 2-3 bramki do przerwy a potem calkowicie po.......ic mecz
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując