Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
319
29.11.2009, 16:25
Jeszcze Leszczak za Ćwielonga i byłoby super
Popsuł parę fajnych akcji :/.
No bez przesady, 3 offside z kapelusza...
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar