Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
270
29.11.2009, 15:50
Bramka Kirma marzenie
Ktos tam kiedys mowil w jakims wywiadzie ze Kirmo potrafi uderzyc...Oby czesciej mu tak pila siadala...
Czemu tak z Pasami nie grali to nie wiem ... Chyba wreszcie dostali z**be konkretna i im sie zaczelo chciec grac
palczi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palczi
Znajdź inne posty napisane przez palczi