Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 29.11.2009, 15:49
BIEZANOWIAK_CHICAGO napisał(a):Wyświetl post
Pszynajmniej go od ch.. nie nazywal
A tak na powaznie czy ja dobrze slyszalem na poczatku meczu.... Kibicow odry dajacych odglosy malpie do marcelo i diaza? jakby to nasi byli to juz widze jaka afera by byla.......
Też to słyszałem, szczególnie gdy Diaz był przy piłce, żenada. Troszkę, żałuję, że Jop nie dostał czerwonej bo mam go serdecznie dość. Biega jakby miał na plecach 40kg plecak.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując