Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
268
29.11.2009, 15:49
brylant17
napisał(a):
Może po prostu Kirm na prawej jest świetny a na lewej tragiczny? Ciekawe kto ich zmotywował chyba Boguś
no jak na nich napiszczał to od razu się wzięli do roboty.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555