Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online
#
250
29.11.2009, 15:40
jakbym mial kogos zmienic to Cwielonga bo i tak jest bezproduktywny. Byz moze pracuje duzo bez pilki i nie widac tego w TV. Potym jednak co widac w szkielku to bym dal pobiegac Leszczakowi.
As
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do As
Znajdź inne posty napisane przez As