Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 29.11.2009, 15:40
jakbym mial kogos zmienic to Cwielonga bo i tak jest bezproduktywny. Byz moze pracuje duzo bez pilki i nie widac tego w TV. Potym jednak co widac w szkielku to bym dal pobiegac Leszczakowi.
Odpowiedz cytując