Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
242
29.11.2009, 15:36
Na druga połowę powinien wpuścić Leszczaka, bo jest 3:0 i na 99% nic złego Wiśle się nie stanie, bo Odra nie jest nawet średnim zespołem, nie mają charakteru, nie mają czym nas straszyć. Leszczak IN!
vaazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vaazon
Znajdź inne posty napisane przez vaazon