Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 29.11.2009, 15:36
Na druga połowę powinien wpuścić Leszczaka, bo jest 3:0 i na 99% nic złego Wiśle się nie stanie, bo Odra nie jest nawet średnim zespołem, nie mają charakteru, nie mają czym nas straszyć. Leszczak IN!
Odpowiedz cytując