Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline
#
235
29.11.2009, 15:31
Ja mam ****a wielka prosbe do Skorzy. Niech on ****a kupi jakies dzrzewo bo nawet drzewo posadzone na srodku boiska bedzie bardziej produktywne od Jopa. To co zrobil z nim teraz Kwiek to po prostu mozna okreslic jako Cyrk.
koyoot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koyoot
Znajdź inne posty napisane przez koyoot