Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
230
29.11.2009, 15:30
Jest ktos w stanie mi wytlumaczyc dlaczego ta druzyna jest tak malo ambitna, ze przy niekorzystnym wyniku nie moze grac na takim poziomie jak teraz przy prowadzeniu?
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
JacaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacaTS
Znajdź inne posty napisane przez JacaTS