Temat
:
[15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45
Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland
Offline
#
204
29.11.2009, 15:19
2:0 ! Zaraz odświeżę stronę i zobacze komentarze 'Co z tego że 2:0 skoro grają żenadę' a za przeproszeniem co mają grać na tak nierównym boisku kiedy przeciwnik ma za zadanie po prostu wybić piłkę albo przewrócić stosująć 'ciało'
ArturTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ArturTS
Znajdź inne posty napisane przez ArturTS