Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5898
Stary 29.11.2009, 13:40
wooojo napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, ale coś naszemu kochanemu projektantowi nie wyszło z kopiowaniem narożników
Specjalnie dałem linki do poprzednich (nie realizowanych) wersji projektów...



Łapiesz teraz, że jednak mu wyszło...?!


wooojo napisał(a):Wyświetl post
No wyobraź sobie że zauważyłem, u nas dwie trybuny mamy dwupiętrowe, i wiem również że miało nie być narożników. Uważam po prostu że na pewno dało się to zaprojektować lepiej
Jak inaczej? Może tak jak w Poznaniu, ze stelażami na D...?
Ostatnio edytowane przez simone : 29.11.2009 o godz. 13:44.


Odpowiedz cytując