wooojo napisał(a):

Zgadzam się, ale coś naszemu kochanemu projektantowi nie wyszło z kopiowaniem narożników
|
Specjalnie dałem linki do poprzednich (nie realizowanych) wersji projektów...
Łapiesz teraz, że jednak mu wyszło...?!
wooojo napisał(a):

No wyobraź sobie że zauważyłem, u nas dwie trybuny mamy dwupiętrowe, i wiem również że miało nie być narożników. Uważam po prostu że na pewno dało się to zaprojektować lepiej
|
Jak inaczej? Może tak jak w Poznaniu, ze stelażami na D...?