Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3451
Stary 29.11.2009, 13:28
wszystkie wasze teorie spiskowe nie mogą być prawdziwe choćby z powodów statystycznych hehe a niektóre teksty to już kabaret normalnie.
Sędziowie są w większości chu.owi, fakt. Małek popełnił 3 poważne błedy, ale w linii prostej nie decydowały one o wyniku (wolny Iwańskiego to jak 6-tka w lotka)
A Legia ma Muchę (a może Dowhania) i to on przesądzłl o wyniku meczu a nie Małek
P.S. jak nie przedłuży kontraktu to się Trzeciak już chyba nie wybroni
Odpowiedz cytując