Wyświetl pojedynczy post
swirson
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12668
Stary 29.11.2009, 13:11
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
A ja mam niezapłacone mandaty (z dni 9.06 i 8.08 bieżącego roku). Do tej pory nie zapłaciłem za te mandaty (w sumie to jest 400 zł za nadmierną prędkość), płacić je teraz czy czekać już na wezwanie i zapłacić razem z odsetkami ? domyślam się, że w tym chorym systemie gdybym zapłacił teraz to pewno jeszcze przyszłoby wezwanie do zapłaty odsetek... .
Niech ktoś kumaty mi to wyjaśni!

Pozdro
Mi za prędkość ściągnęli po 3 !! miesiącach z konta bankowego. Przyszła decyzja ze skarbówki ściągnęli 310 zł plus koszty egzekucji 15 zł. Mandat dostałem w sierpniu w Mszanie, natomiast na początku listopada wpadli mi na konto z US Kraków Krowodrza
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
Odpowiedz cytując