...:::Tomo:::... napisał(a):

A ja mam niezapłacone mandaty (z dni 9.06 i 8.08 bieżącego roku). Do tej pory nie zapłaciłem za te mandaty (w sumie to jest 400 zł za nadmierną prędkość), płacić je teraz czy czekać już na wezwanie i zapłacić razem z odsetkami ? domyślam się, że w tym chorym systemie gdybym zapłacił teraz to pewno jeszcze przyszłoby wezwanie do zapłaty odsetek... .
Niech ktoś kumaty mi to wyjaśni!
Pozdro
|
Mi za prędkość ściągnęli po 3 !! miesiącach z konta bankowego. Przyszła decyzja ze skarbówki ściągnęli 310 zł plus koszty egzekucji 15 zł. Mandat dostałem w sierpniu w Mszanie, natomiast na początku listopada wpadli mi na konto z US Kraków Krowodrza