Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3652
Stary 29.11.2009, 13:08
Ja nie wiem czy to za dużo, po pierwsze Skorża nie daje tych pieniędzy więc nie wiem czemu tak uważa. Po drugie Wisła pozbywa się Cantoro( 200 tys. euro), Dawidowski ( też nie mało, nie pamiętam ile), Niedzielan też ponad 200 tys. euro.