Wyświetl pojedynczy post
tommasi
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2066
Stary 29.11.2009, 12:32
licoo napisał(a):Wyświetl post
Nie wiecie czy da się gdzieś później zobaczyć mecz Wisły, jakąś powtórkę w necie? Z góry dzięki za informacje.
ze strony http://www.sport-video.pl/ mozesz sobie sciagnac wiekszosc meczy, pewnie w nd wieczor albo w pn rano beda linki
Odpowiedz cytując