licoo napisał(a):

|
Nie wiecie czy da się gdzieś później zobaczyć mecz Wisły, jakąś powtórkę w necie? Z góry dzięki za informacje.
|
ze strony
http://www.sport-video.pl/ mozesz sobie sciagnac wiekszosc meczy, pewnie w nd wieczor albo w pn rano beda linki