Eternit napisał(a):

potrzebne mi takie informacje do części pracy licencjackiej
|
jest temat do prac dyplomowych, napisz co i jak a może same się zgłoszą
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5415
o Poloniach:
http://sport.onet.pl/0,1248723,20856...wiadomosc.html