Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12665
Stary 29.11.2009, 12:22
Eternit napisał(a):Wyświetl post
potrzebne mi takie informacje do części pracy licencjackiej
jest temat do prac dyplomowych, napisz co i jak a może same się zgłoszą
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5415

o Poloniach:
http://sport.onet.pl/0,1248723,20856...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując