Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12664
Stary 29.11.2009, 11:56
Jechal sam, jakis przedstawiciel pewnie, zaskoczyl mnie tylko przelatujac miedzy mna a autem jadacym z naprzeciwka na zakrecie z podwojna ciagla i strefa wylaczona z ruchu

U mnie wymienilem znaczek- 15zl mnie "wypadek" kosztowal, wiec dramatu nie ma chyba...
Odpowiedz cytując