Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 29.11.2009, 11:40
To co teraz mowi w Cafe Futbol Mateusz Borek to jest skandal jesli chodzi o menedżerke Skorży! Kazimierski razem ze Skorza sa bardzo zadowoleni z tego co prezentuje Moretto, mowia ze to zdecydowanie najlepszy bramkarz jakiego ogladali w Wisle. I teraz uwaga: gosc ma kosztowac tylko 50 000 euro (ma karte w reku ale to prowizja dla menedzera) i chce znowu tylko 130 000 € rocznie + wejsciowki (jak na bramkarza z Benfiki mozna sie bylo spodziewac ze zażyczy sobie conajmniej 2 razy tyle) i co mowi Skorza? Ze to za duzo i rezygnuje z niego a za kilka dni bedzie go testowac Legia i znowu beda mieli kolejnego po Musze bramkarza ktorego bedziemy jeszcze wyklinac jak bedzie im sam w pojedynke wygrywal z nami mecz. Jak ja slysze cos takiego to naprawde czlowiekowi sie cisnienie podnosi. Jak ktos liczyl ze teraz bedzie normalnie, ze beda jakies konkretne transfery to odrazu niech o tym zapomni! Sluchajac czegos takiego naprawde ciezko o jaki kolwiek optymizm w tym kierunku.