Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
12663
29.11.2009, 11:25
Czy klub Ministerstwo jest czynny w niedziele? bo bylem z 2tyg temu i byl zamkniety a wyskoczylbym na jakies piwko.
Ew jaki klub, pub polecicie, zeby nie bylo za duzo ludzi i były WYGODNE KANAPY!!! i tani browar ale to warunek nie konieczny
Ostatnio edytowane przez hudinho : 29.11.2009 o godz. 11:54.
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho