Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
5272
29.11.2009, 10:52
1q2
napisał(a):
Postawiłem na Seville(przekonałeś mnie felipe na tego dubelka - dorzuciłem jeszcze Alkmaar) i oczywiście tez popłynąłem - 20 więcej niż Ty
.Oczywiście nie że się żale bo dobrze to było rozkminione - ale ten mecz powinien chyba przejść do historii.Wielka firma z totalnym outsajderem - czerwień 10 minuta i 0-2 do przerwy - ja takiego meczu nie pamiętam
No takie życie.
Na dziś 1 kupon, po sobotniej porażce tym razem taki bardziej rozrywkowy, więc za mniejszy pieniądz:
Barcelona z handi, za 10 zł. Kurs 3.25
felipe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felipe
Znajdź inne posty napisane przez felipe