Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5272
Stary 29.11.2009, 10:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Postawiłem na Seville(przekonałeś mnie felipe na tego dubelka - dorzuciłem jeszcze Alkmaar) i oczywiście tez popłynąłem - 20 więcej niż Ty.Oczywiście nie że się żale bo dobrze to było rozkminione - ale ten mecz powinien chyba przejść do historii.Wielka firma z totalnym outsajderem - czerwień 10 minuta i 0-2 do przerwy - ja takiego meczu nie pamiętam
No takie życie.
Na dziś 1 kupon, po sobotniej porażce tym razem taki bardziej rozrywkowy, więc za mniejszy pieniądz:

Barcelona z handi, za 10 zł. Kurs 3.25
Odpowiedz cytując