Marcinnno napisał(a):

|
Niektórzy z Was piszą,że trener nie ma znaczenia.. Otóż ma i to spore.
|
Małe sprostowanie.Pewna grupa(duża zresztą)osób pisze tu o małej roli trenera odkąd Maciej dostał estońskiej czkawki.Dlatego z dziką radością przyjęto wypowiedź Zibiego w tym mniej więcej duchu.Gdyby jednak ktoś próbował jeszcze pół roku temu przypisać te siedemdziesiąt parę procent zasług piłkarzom za oba ost.mistrzostwa,to zaraz usłyszelibyśmy krzyk świętego oburzenia obecnych zwolenników tzw.małej roli trenera.