Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3431
Stary 28.11.2009, 23:47
kilka ciekawych cytatów podczas meczu Zaglębie Wisła (po golu Marcelo w wiadomo jakich okolicznościach)

Cytat:
Początek marzenie haha, ale gol ze spalonego, ale co nas to obchodzi haha
Cytat:
Sprytnie zagrali tego wolnego.Szkoda, ze byl minimalny spalony, ale wazne, ze bramka zaliczona.
Cytat:
Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.
Cytat:
Aż 6 Wiślaków na spalonym? Cholera.... widocznie blask białej gwiazdy oślepił sędziego bocznego
Cytat:
a czy spalony czy nie to **** mnie obchodzi, gol jest i to się liczy, aczkolwiek przyznam że sytuacja komiczna, pół składu Wisły na spalonym
więcej mi się cytować nie chce(nie podpisywałem autorów tych cytatów, ale jeśli ktoś jest dociekliwy, to sobie zapewne sam poradzi z ich znalezieniem)

Idąc tym tokiem myślenia, nie pozostaje mi napisać nic innego jak: a co mnie to obchodzi(pierwszy cytat)?
Odpowiedz cytując