kilka ciekawych cytatów podczas meczu Zaglębie Wisła (po golu Marcelo w wiadomo jakich okolicznościach)
Cytat:
|
Początek marzenie haha, ale gol ze spalonego, ale co nas to obchodzi haha
|
Cytat:
|
Sprytnie zagrali tego wolnego.Szkoda, ze byl minimalny spalony, ale wazne, ze bramka zaliczona.
|
Cytat:
|
Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.
|
Cytat:
Aż 6 Wiślaków na spalonym? Cholera.... widocznie blask białej gwiazdy oślepił sędziego bocznego
|
Cytat:
|
a czy spalony czy nie to **** mnie obchodzi, gol jest i to się liczy, aczkolwiek przyznam że sytuacja komiczna, pół składu Wisły na spalonym
|
więcej mi się cytować nie chce(nie podpisywałem autorów tych cytatów, ale jeśli ktoś jest dociekliwy, to sobie zapewne sam poradzi z ich znalezieniem)
Idąc tym tokiem myślenia, nie pozostaje mi napisać nic innego jak: a co mnie to obchodzi(pierwszy cytat)?