|
Niektórzy z Was piszą,że trener nie ma znaczenia.. Otóż ma i to spore.Przykład? Choćby nieszczęsna dla nas Cracovia, proszę przyszedł Lenczyk z przedostatniego miejsca wygrzebał zespół. Jakby tego mało było wygrał z Lechem, Wisłą oraz zremisował z Legią. Napewno Cracovia nie gra porywająco, ale zobaczcie jakich ma piłkarzy ( na papierze napewno gorszych od naszych)
|