wonski_eNHa napisał(a):

|
Dokładnie. Ale na ich miejscu cieszył bym się nawet wodą w kranie... jak patologia to patologia.
|
Oni się naprawdę cieszą tym czymś? Przecież to stadion malutki jakby w 3 lidze grali. To ja bylem przekonany, ze klną patrząc na nasz kolos.