Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5891
Stary 28.11.2009, 22:11
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Ale na ich miejscu cieszył bym się nawet wodą w kranie... jak patologia to patologia.
Oni się naprawdę cieszą tym czymś? Przecież to stadion malutki jakby w 3 lidze grali. To ja bylem przekonany, ze klną patrząc na nasz kolos.
Odpowiedz cytując