Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 28.11.2009, 21:57
A mi się wydaje po prostu że mamy słabych sędziów. Bez dopatrywania się jakichkolwiek układów, z całym szacunkiem ale tylko Hubert Siejewicz z Białegostoku pozwala grać piłkarzom, nie zaznacza na siłę swojej obecności na boisku.
Edit;
O 22: Może to mój nastrój szwankuje ale Ciebie to już czytać nie mogę.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 28.11.2009 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując