|
Naprawdę jako kibic Legii chciałbym żeby prokuratura zajęła się tym meczem i zbadała "czystość" sędziowania pana Małka. Nie podobało mi się to co dziś widziałem, ale nie będę ferował żadnego wyroku, choć tak jak wcześniej pisałem sprzedanie meczu jest dla mnie wątpliwe.
|