Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3426
Stary 28.11.2009, 21:52
Naprawdę jako kibic Legii chciałbym żeby prokuratura zajęła się tym meczem i zbadała "czystość" sędziowania pana Małka. Nie podobało mi się to co dziś widziałem, ale nie będę ferował żadnego wyroku, choć tak jak wcześniej pisałem sprzedanie meczu jest dla mnie wątpliwe.
Odpowiedz cytując