Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3425
Stary 28.11.2009, 21:41
SkMk - Brawo, glos rozsadku. Fajnie, ze niektorzy mysla podobnie i nie sa hipokrytami


El Nuero - Jestesmy slabi. Po prostu slabi. Nazywamy sie Legia i dlatego zdobywamy jakies 10 czy 15 punktow wiecej niz Piast (na tej samej zasadzie Wy), bo w paru meczach druzyny przeciwne sa tak pewne porazki, ze nawet nie probuja. A jak sie postawia to sa problemy. Wasz remis z Bytomiem czy porazka z Craxa, nasza porazka w Wodzislawiu czy remis z Craxa.

A poza tym kontuzje (brak napastnikow) i poczucie, ze o ile z Odry mozna sie wybic do Legii o tyle z Legii juz raczej sie nie mozna nigdzie wybic (bo na zachod to troche strach).
Odpowiedz cytując