SkMk - Brawo, glos rozsadku. Fajnie, ze niektorzy mysla podobnie i nie sa hipokrytami
El Nuero - Jestesmy slabi. Po prostu slabi. Nazywamy sie Legia i dlatego zdobywamy jakies 10 czy 15 punktow wiecej niz Piast (na tej samej zasadzie Wy), bo w paru meczach druzyny przeciwne sa tak pewne porazki, ze nawet nie probuja. A jak sie postawia to sa problemy. Wasz remis z Bytomiem czy porazka z Craxa, nasza porazka w Wodzislawiu czy remis z Craxa.
A poza tym kontuzje (brak napastnikow) i poczucie, ze o ile z Odry mozna sie wybic do Legii o tyle z Legii juz raczej sie nie mozna nigdzie wybic (bo na zachod to troche strach).