Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3421
Stary 28.11.2009, 21:01. Trzy grosze z Rzymu
Trochę przerwę zaciekłą dyskusję spideya and Co. z naszymi...
Oglądam sobie akurat na powtórkach strzał (i gol wyrównujący na 1:1) Łudzińskiego w dzisiejszym meczu Piasta z Cracovią. I aż złość bierze. Celny i silny strzał z linii "16" i bramka jak malowana. Czemu nasi do k*** n*** nie próbowali tego w meczu z pasiakami? Jeden anemiczny strzał Jirsaka to było "trochę" za mało, a i tak Cabaj próbował wrzucić sobie piłkę do bramki.

Nie byłoby w tej chwili całej dyskusji z legionistami, kto ma 22 kartki a kto 21. Nasze towarzystwo zamiast włóczyć się po różnych Franticach czy jak im tam powinno "wyjść z Cienia" i zacząć grać. Z Cracovią nikt nam strzelonych goli nie anulował I na chwilę obecną to po prostu mi wstyd za tych grajków. Może jestem niepoprawny marzyciel, ale bez walczaków typu Sobol czy kiedyś K. Moskal to Wisełka daleko nie zajedzie. A jutro? Jeśli wygramy z Odrą, to pokonamy pogromcę Legii
Odpowiedz cytując