Wyświetl pojedynczy post
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3395
Stary 28.11.2009, 19:01
elomike napisał(a):Wyświetl post
Małek p***ek... Beznadzieja, dwa niesłuszne spalone i inne wtopy... Gdyby nie sędzia legionista, to byłoby 2-1 dla Bełchatowa, albo 1-1...
Gdyby nie Mucha byłoby 3:1 dla Bełchatowa i Małek by nie pomógł. Skończ więc pier...... o spisku tylko np cofnij się w czasie na stadion do Lublina gdzie Marcelo strzela w 2 minucie gola z METROWEGO spalonego i mecz jest ułożony pod was. Też gadałeś o piłkarskiej mafii, której macki wynoszą Legię na wyżyny tabeli Żal
Odpowiedz cytując