Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3385
Stary 28.11.2009, 18:39
TTJ, poczytaj se chłopie Wasze fora i stronki. Jak już Twoi kumple po szalu wątpliwości nie mają, że Małek grał dziś na zielono ubrany, to najpierw krucjatę o kryształowej Legii przeprowadź u Was.
Cześć z Waszych pewnie Ci uwierzy.


Odpowiedz cytując