Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.11.2009, 18:33
Najlepszy forumowicz: WRzŚ

Miss forum:

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): pan Dudi

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

pirat.z.karaibow


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): ostatnie derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): wszystkie pysia

Najweselszy post:http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=250

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?): wszyscy są ok

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Malujemy Wiślackie okolice

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Szymek_R22

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Donki

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvivente, siara, WRzŚ
Ostatnio edytowane przez KrystekABG : 29.12.2009 o godz. 21:46.
Good night left side.
Odpowiedz cytując