Najlepszy forumowicz: WRzŚ
Miss forum:
Mister forum:
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
spidey
Żartowniś: gigant
Najmądrzejsze posty: RWD
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
M-M
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
pan Dudi
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
emsi
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
pirat.z.karaibow
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):
ostatnie derby
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :
Mistrzostwo
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
wszystkie pysia
Najweselszy post:http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=250
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?)
: orzeu
Najgorszy moderator (dlaczego?):
wszyscy są ok
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Malujemy Wiślackie okolice
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie):
Szymek_R22
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Donki
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):
WRzŚ
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):
Malvivente, siara, WRzŚ